Future Dergi; İstanbul Üniversitesi’nde bir grup girişimci öğrenci tarafından derlenerek, 2 ayda bir çıkarılan ücretsiz süreli bir yayındır. Gerek yayınlanan yazılarıyla, gerek alanında uzman kişiler ve hatırı sayılır iş adamlarıyla yapılan röportajlarla, gerekse yıl içerisinde gerçekleştirilecek büyük çaplı etkinliklerle sizlerin de gelecek planlarına ışık tutarak, hayatınıza farklı bir bakış açısı getirebilmeyi hedeflemektedir. Başta Teknoloji, Ekonomi ve Girişimcilik olmak üzere Bilim, Spor, Kişisel Gelişim, Kültür, Sanat vb. pek çok farklı alandaki konu başlıkları ile yayın hayatını sürdürmektedir.

Bu yıl ilki düzenlenecek olan ForFuture Gelecek Zirvesi’nde de insanların yalnızca okumakla kalmayıp merak ettikleri konuları birinci ağızdan dinleme fırsatı elde edecekleri bir network ortamı oluşturulması hedeflenmektedir.

Günümüz dünyasındaki değişimin hızı insanlık tarihinin bugüne dek hiç görmediği bir ivmeye ulaşmış durumda. Yaşamın her alanında teknolojinin, insanın zekâsı ve hayal gücüyle birleşmesi sonucu her gün hatta her an bir yenilik meydana gelmekte ve de hızla hayatımıza girmekte. Çağın gereklerini yerine getirmek hatta çağın önüne geçmek bugün hiç olmadığı kadar zor. Sebebi ise hızlı değişimi yeterince takip edememek. ForFuture Gelecek Zirvesi’nde çağımızda meydana gelen değişimleri, bu değişimlerin yaşamımızın her alanına etkilerini, gelecekte hayatımıza girecek yenilikleri ve de gelecekte değiştirmek istediklerimizi konuşacağız.